Sipariş ve Destek: 0 553 888 42 61 (Hafta İçi 09.00-19.00 ve Cumartesi 09.00-17.00)

Değişim ve İade

%100 DEĞİŞİM / MODARANA'DAN ALDIĞIM ÜRÜNÜ NASİL DEĞİŞEBİLİRİM?

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile, asksesuarları varsa hediyesi varsa kolisi(zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde ürün değişim formunu eksiksiz doldurarak(ürün değişim formu faturanın ilk nushasının arka kısmıdır) faturaların her iki nüshasınıda, teslim aldığınız kargo firması (ARAS KARGO) İLE (1824748851422) anlaşma numarası ile yada MODARANA İNTERNET HİZMETLERİ adına karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Ürün elimize geçtikten sonra en geç 48 saat içerisinde talep etmiş olduğunuz yeni ürün ile değişim yapılıp adresinize kargo ücreti alınmadan gönderilecektir. Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size bilgi verilecektir.(Fatura yada değişim kartı size ulaşmadı ise eğer, boş bir kağıda isim soyisim açık adres il ilçe cep telefonu ve istediğiniz ürünün kodunu adını rengini bedenini yazip kargo içine koyarak bize göndermeniz gerekmektedir.)

NOT : Değişim için göndermiş olduğunuz ürün veya ürünler 7 günü geçmemiş, kullanılmamış, satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş(varsa)kolisi hasar görmemiş fatura iki nüsha halinde(varsa) asksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde; ürün kabul edilmeyecektir, tarafınıza (mesaj ile bildirip) karşı ödemeli olarak size geri gönderilecektir.

Değişim için göndereceğiniz ürün ürünleri anlaşmalı olmadığımı bir kargo firması ile göndermek isterseniz örnek: ptt mng sürat gibi kargolarla gönderdiğinizde kargo bedelini sizin tarafınızdan ödemeniz gerekmektedir.Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri gönderilecektir.Bizden kaynaklı sorunlarda değişim kargo ücretleri bize aittir, beden veya beğenmeme durumundaki nedenlerde kargo ücretleri alıcı ödemek gönderirkende alırkende ödemek zorundadır, değişim ücreti kdv dahil 5TL'dir hiç bir şekilde fazla ücret ödemeyiniz bunu hemen bizi arayak bildirin biz kargo şubesindeki görevlilerle görüştükten sonra gönderiniz aksi takdirde fazla ödenen kargo bedellerinden modarana.com sorumlu değildir.

Almış olduğunuz ürünlerde sadece 1 kez değişim yapılmaktadır. 2. kez değişim yaptığınızda iade hakkınız bulunmamaktadır.Değişimden sonra ürünleri tekrar iade etmek isterseniz kargo ücretleri tümü müşteriye alıcıya aittir.

%100 İADE VE DEĞİŞİM GARANTİSİ NEDİR?

%100 İade ve değişim Garantisi, Modarana dan satın aldığınız ürünleri beğenmediğiniz takdirde 7 gün içerisinde koşulsuz-şartsız iade edip ürün bedelini geri alma ve değiştirme güvencesidir.

MODARANA'DAN SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜNÜ NASİL İADE EDEBİLİRİM?

Sipariş ettiğiniz elbise, ferace, tunik, kombin, pardesü ve diğer tesettür gurubu ürün leri teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz,teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

444 25 52'yi arayıp aras kargo kargonuzu alması için çağırabilirsiniz. 1824748851422 anlaşma numaramız ile verip geldiği adrese gönderebilirsiniz(kargo gelmemesi durumunda en yakın aras kargo şubesinde bize 1824748851422 anlaşma numaramızdan kargoyu gönderebilirsiniz. TR ile başlayan iban numaranızı ve iban sahibi adı soyadını ürünün içinde göndermeniz gerekmektedir aksi takdirde ödeme yapılmamaktadır.

Madde 1 - İade için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış,kirlenmemiş,tadilat görmemiş olması kaydı ile,aksesuarları,varsa hediyesi,varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde ürün iade formunu eksiksiz doldurarak (ürün iade formu faturanın ilk nushasının arka kısmıdır) faturaların her iki nushası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Madde 2 - İade formunu doldururken hesap bilgileri kısmını eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

Madde 3 - İade için göndereceğiniz ürün / ürünler i şirketimizin anlaşmalı olduğu,kargonuzu teslim aldığınız kargo firması ( ARAS KARGO) ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Madde 4- İade işlemlerinde,kargo masrafı üyelerimize aittir.İade bedeli hesabınıza yatırılırken 10TL kargo masrafı kesilerek yatırılacaktır.

Madde 5Değişim yapmış olduğunuz ürün (ler)i iade etmeniz durumunda veya kısmi iadelerde (sizde kalan ürün 100 tl'nin altına düşünce) iade bedelinizden tahsilat bedeli ve 15TL Kargo masrafı kesilerek hesabınıza yatırılacaktır.

NOT : İade için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 7 günü geçmiş,kullanılmış,satılabilirlik özelliğini kaybetmiş,(varsa) kolisi hasar görmüş olursa.Faturası iki nusha halinde,(varsa) aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde;ürün kabul edilmeyecek,tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir. İade için göndereceğiniz ürün / ürünleri anlaşmalı olmadığımız bir kargo firması ile göndermek isterseniz,kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir.Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir. İade edilecek paket hasarsız, ürün kullanılmamış,yahut kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olmalı.Şikayetiniz, tedarikçi firmaya iletilir. Üründe kullanımdan doğan bir sorun yoksa, ürünün bedeli tarafınıza iade edilir. Kampanyalı fırsat ürünlerinde iade ve değişim yapılmamaktadır.

KAPIDA ÖDEME İLE SİPARİŞ ETTİĞİM ÜRÜNLERİ ALMAZSAM NE OLUR?

Hakkınızda yasal işlem başlatılır bu ödeme şekli ile sipariş verdiğinizde, sipariş veri teslim alınmama durumunda hakkınızda yasal işlem başlatılacağını kabul ettiğiniz beyan etmektesiniz.Ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar-telefon yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini modarana.com sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

KARGO - İPTAL İŞLEMİ NASIL YAPILMAKTADIR?

Siparişiniz kargoya verilmemiş ise aynı gün içerisinde çağrı merkezimizi yada sosyal ağlardan arayarak durumunu öğrenebilir ve iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kargoya verilmiş ise iade şartları geçerlidir.Paketlemeye inmişse sizinde bildiğiniz gibi gün içerisinde sipariş adeti fazla olduğu için depoya inip iptal etme işlemi oldukça zordur o kadar sipariş arasından sizinkini bulmak için firmamız elinden gelene yapacaktır, kimse boşuna kargo parası vermek istemez bulunamadığı taktirde müşteri bu sözleşmeyi kabul etmiştir ve iade şartları geçerlidir.